.

.

Ксинруи Вештачки Цвет Отпорен На Временски Услови Лесен За Останување Пластичен Маргерит Декоративен Фау Цвет Бонсаи За Балкон

Ксинруи Вештачки Цвет Отпорен На Временски Услови Лесен За Останување Пластичен Маргерит Декоративен Фау Цвет Бонсаи За Балкон

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава ксинруи од пазарот Џојбај.Опис : лажните саксии се долготрајни и лесни за нега бидејќи не венеат и не треба да се напојат.Лажните цвеќиња се светли и траат во текот на целата година, што не се плаши од ветрот и дождот, што ви носи пријатно визуелно искуство.Изработен од пластика, тој е лесен и против абење.Должината на овој производ е 20 см а ширината е 15cm.It е убава декорација за свадба, книжарница, кафуле, забава, уметничка галерија, канцеларија, продавница, дом, градина и разни прилики.Име на ставка : Вештачки Цветен Материјал : Пластика Карактеристики : Реални, Извонредни, Долготрајни детали За големината : 20см х 15см/7,87 "х 5,91" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Вештачки Цвет лажните саксии се долготрајни и лесни за нега бидејќи не венеат и не треба да се напојат. Лажните цвеќиња се светли и траат во текот на целата година, што не се плаши од ветрот и дождот, што ви носи пријатно визуелно искуство. Изработен од пластика, тој е лесен и против абење. Должината на овој производ е 20см, а ширината е 15см. Тоа е прекрасна декорација за свадба, книжарница, кафуле, забава, уметничка галерија, канцеларија, продавница, дом, градина и разни прилики.

За производот

Купувачите избираат и