.

.

Електрична Машина За Гравирање, Лесно Ракување УСБ Пенкало За Мелење Сребро На Полнење 5000 - Р мин За Полирање На Мувла За Резба На Дрво И Бамбус

Електрична Машина За Гравирање, Лесно Ракување УСБ Пенкало За Мелење Сребро На Полнење 5000 - Р мин За Полирање На Мувла За

DEN 351.84

Од стока
Достапно.

Електрична Машина за Гравирање, Лесно Ракување USB Пенкало За Мелење Сребро На Полнење 5000-18000 R/min За Полирање На Мувла За Резба На Дрво И Бамбус Спецификација : Тип На Ставка : USB Машина За Гравирање На Полнење Режим : E108 Material : Режим На Батерија Од Алуминиумска Легура : 1 x 4.2 V Капацитет На Литиумска Батерија : 300m Ah Battery вклучена Брзина На Вртење : 5000 Вртежи Во Минута Брзина, 10000 Вртежи Во Минута, 18000 вртежи во минута голема брзина : 10w Пакет Листа : 1 X Гравирање Пен20 x Мелење Глава1 X Кабел За Полнење1 X Кутија За Складирање На Главата За Мелење1 X Прирачник16 X Шаблон за гравирање3 x диск за сечење 1 X Метод На Полнење На Поврзувачката Шипка : пенкалото за гравирање има 4.2 V литиумска Батерија И Е Опремена Со Usb Кабел. Може да се полни со поврзување СО УСБ-интерфејс како што се банка за напојување, компјутер и полнач, што е лесен за употреба. Безбедни Перформанси : пенкалото за гравирање, со вградена заштитна плоча и интелигентен чип за заштита од преоптоварување, може автоматски да го прекине напојувањето кога работниот отпор е преголем за да спречи оштетување на пенкалото. Безбедно е да се користи ова пенкало.

За производот

Купувачите избираат и