.

.

Паметен и Секси Женски Потпис Чипка Склекови Градник, Стил-85046

Паметен и Секси Женски Потпис Чипка Склекови Градник, Стил-85046

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Заслужувате долна облека која е и удобна и возбудлива. Сите вистински опции на сите вистински места, Паметниот И Секси Градник за Склекови со Чипка со Потпис има обликувани чаши за да создаде подобрено, но сепак природно расцепување благодарение на обвитканата долна жица што го закотвува градникот обезбедувајќи дополнителна поддршка и подигнување. Содржина на ткаенина : 94% Најлон, 6% Спандекс, ексклузивно за декорација. Опсегот на инклузивна големина вклучува големини на градник со плус големина до 42 DD. Тоа не е се, ние исто така ги поддржуваме жените на повеќе начини од една. Се вклопуваат тестирани, верни на големината. Со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. За секоја продадена Паметна И Секси облека, правиме донација за организации кои ги зајакнуваат и поддржуваат жените.

За производот

Купувачите избираат и