.

.

2xl Смокинг Парк Кали Дизајн Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

2xl Смокинг Парк Кали Дизајн Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Смокинг Парк Кали Дизајн Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Дизајн На Смокинг Парк Кали отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

За производот

Купувачите избираат и