.

.

Нормално Е Здодевно-Големи Девојки Дуксери и Дуксери, До Големи Девојки Големина-Камбоџа

Нормално Е Здодевно-Големи Девојки Дуксери и Дуксери, До Големи Девојки Големина-Камбоџа

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Овој младински џемпер со качулка е за момчиња и за големи момчиња. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Класично вклопување. Дуксер преку целата година нуди визуелна вредност и го прави овој стил совршен покачен основен дуксер за секоја младина во секоја сезона. Изгледа одлично миење после миење. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Прешрунк руно плете./yd2 (САД) 13. Тоа може да биде одличен подарок за вашите момчиња,мора да го имаат руно, И камбоџа печатење е толку трендовски да се има. Хедер бои : 40/60 памук/полиестер. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Сива бисерна солза далеку етикета. Нормално Е Здодевно-Големи Девојки Дуксери и Дуксери, До Големи Девојки Со Големина 24 - Унисекс Дуксер Со Качулка Од Камбоџа. Ние носиме големини до 24. Cpsia Следење Етикета Во Согласност. Хедер бои : 40/60 памук/полиестер. Класично вклопување.

За производот

Купувачите избираат и