.

.

Дуксери Со дуксери За Мажи Волнетер Графички Качулка Со Качулка Јака Со Долги Ракави Обичен Капут Машки Модни Дуксери Црвена 2XL

Дуксери Со дуксери За Мажи Волнетер Графички Качулка Со Качулка Јака Со Долги Ракави Обичен Капут Машки Модни Дуксери Црвена

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Лесна Нега-машина измијте ја оваа качулка на студ со слични бои за лесна нега што ја намалува употребата на енергија.Дуксери За Мажи Дуксери Од Руно Со Патент Со Качулка Пуловер Топла Зима Нејасни Јакни Обложени Со Шерпа Палта За Мажи Фланелни Кошули Обложени Јакни Со Термичка Облога Јакни Со Копчиња Со Топла Качулка Фланелен Машка Јакна Зимска Мода Машка Јакна Зимска Волна Машка Јакна Кожна Машка Јакна Зима За Работа Машка Нејасна Шерпа Карирана Ацтечка Пуловер Џемпер Руно јакна зимски Дуксери Со Долги Ракави Долна Облека Со Џебна Јакна Од Вештачка Кожа Патент Плус Големина Spreadот Палто Намачкана Јака Обични Зимски Велур Јакни Сезона : Spr Зима Пролет : Малеокација : Дневно,Деловно,Свадба,Забава,Забава,Плажа,Спорт,Риболов,Патнички Материјал : Тип На полиестерпетер : Пејзажни Фигури Цветен Печатен Стил : Секојдневен,Моден,Гроздобер,класична дебелина : дебел Стил Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење Во Линија Вклучуваат : 1 компјутерски јакни : . Големина : Л САД : 16 ЕУ : 46 Биста : 122см/48. Големина : М САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 116см/45.41 "Должина : 69см/27.Мешавина од ткаенина за напојување што е направена за дневно со престој-вистинско вклопување и удобност што никогаш не се откажува. Ова е долготрајна облека во која ќе уживате во наредните сезони.31 "Рамо : 48см/18.

За производот

Купувачите избираат и