.

.

Крајот На Вратоврската За Управување Се Вклопува изберете: 1985 - ФОРД Ф350, 1989 - ФОРД Ф250

Крајот На Вратоврската За Управување Се Вклопува изберете: 1985 - ФОРД Ф350, 1989 - ФОРД Ф250

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

РОД, СТРГ ЛНКГ ОТР Вратоврска Вратоврска Прачка Крај Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Заврши : Обичен. Одговара Изберете : 1985-1997 Форд Ф350 1989-1996 форд Ф250 1997 форд Ф250 8 Цил 7,3 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

За производот

Купувачите избираат и