.

.

Од Ханес Женски Плус Големина Руно Панталони

Од Ханес Женски Плус Големина Руно Панталони

DEN 480.00

Од стока
Достапно.

Само Мојата Големина е сега ЏМС Од Ханес ќе сакате да ги носите овие удобни спортски панталони секоја шанса што ќе ја добиете. На крајот на краиштата, тие доаѓаат во руно со мешавина од памук во кадифен средна тежина. Плус, тие се ниски пилули, супер-меки и направени со до 5% полиестер од рециклирани пластични шишиња. Само Мојата Големина Женска Плус-Големина Руно Ситна Спортска Панталона. 50% памук / 50% полиестер. Чао-чао, широко потење. Овие само моите панталони со Големина се исечени за вашите облини, со удобно, но ласкаво вклопување. Акции цената е во право.7.9-мл. руното од памучна мешавина ве одржува топло без да ве оптоварува. (Тоа е четкано внатре за неверојатна мекост .). Поширокиот појас без кабел овозможува слобода на секој чекор. (Тоа е ребрести, со внатрешна еластична, за екстра-флексибилно истегнување.). Нема џебови за намалување на обемноста.28,5-инчен спој, со обложени (нееластични) манжетни. Машинско перење ладно со слични бои; белило без хлор кога е потребно; сушен медиум.

За производот

Купувачите избираат и