.

.

Лукс Женска Сива Изолирана Амортизирана Тока Акцент Водоотпорен Круг Пети Снег чизми 8

Лукс Женска Сива Изолирана Амортизирана Тока Акцент Водоотпорен Круг Пети Снег чизми 8

DEN 767.84

Од стока
Достапно.

Модата ја исполнува удобноста и топлината! Мук Лукс Женски Жан Вештачко Крзно Обложени Брава багажникот располага со еден слој вештачки велур тело и функционална тока детали со плетени џемпер акцент. Тоа е најпријатната и најтоплата чизма што некогаш ќе ја поседувате! Избришете со влажна крпа, без белило, поставете рамно за да се исуши. Увезени. Класичен Стил На влечење. Функционални детали за бравата на ременот. Поставата од вештачко крзно за топлина. Вештачки велур горниот. Издржлив тпр ѓон. Пена Влошка. Женски Цели Големини 6-10. Половина големина треба да се зголеми.

За производот

Купувачите избираат и