.

.

Лументо Жените Удобност Секојдневно Носат Нараквици Лесна Целосна Покриеност Цевка Врвот Поддршка Еднобојна Бендо Бела + Црна + Црна Л

Лументо Жените Удобност Секојдневно Носат Нараквици Лесна Целосна Покриеност Цевка Врвот Поддршка Еднобојна Бендо Бела + Црна

DEN 271.68

Од стока
Достапно.

, Тоа е Секси и Модерен. Градник без прерамки, лесно обложени чаши за форма и обезбедуваат дополнителна поддршка, покажете ја вашата фасцинантна и женственост, совршена употреба како градник за одмор и градник за спиење. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Беспрекорни Удобни Нараквици, Бралета Без Прерамки, Врвен Градник Со Бандо Цевки за Жени. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Дизајн-Горниот Градник Со Лента Цевка, Нежно И Еластично Преклопување Од Тантела За Поголема Удобност И Мека, Идеално Одговара На Обликот На Вашето Тело, Дише И Еластично За Носење. Погоден за домашна и секојдневна употреба. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата Со Големина.

За производот

Купувачите избираат и