.

.

Pyle PKS - Двојно Ниво Тастатура Пијано Штанд Со Држачи За Микрофон И Таблет

Pyle PKS - Двојно Ниво Тастатура Пијано Штанд Со Држачи За Микрофон И Таблет

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Тастатура Со двојно Ниво/Држач За Пијано со Држачи За Монтирање На Микрофон И Таблет Безбедни, Цврсти И Сигурни Дигитални Тастатури/Држач за Монтирање На Пијано. Поставување На Повеќе Уреди : Држи (2) Тастатури, Микрофон И Таблет. Прилагодливи / Проширување Микрофон И Таблет Бум Оружје. Цврст Статив Подна Основа. Висински Прилагодливи Нивоа на Тастатурата за Прецизно Поставување.

За производот

Купувачите избираат и