.

.

Стандарден Прекинувач ЗА Фарови ЗА Палење П Н: ХЛС - Одговара изберете: 2000-ПОНТИЈАК МОНТАНА

Стандарден Прекинувач ЗА Фарови ЗА Палење П Н: ХЛС - Одговара изберете: 2000-ПОНТИЈАК МОНТАНА

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Стандарден Прекинувач За Фарови За Палење P/N : HLS-1237 Робустен дизајн И материјали со висок степен ги задоволуваат строгите барања на денешниот професионалец за услуги. Проводниците од бакарна легура обезбедуваат супериорна електрична спроводливост со ниски отпорни загуби. Нашите делови се 100% тестирани за да се потврдат и механичките и електричните перформанси на префрлување. Децениите водечки истражувања и развој во индустријата се фокусираа на задоволување на потребите на техничарот. Прекинувач За Фарови. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Волти : 12. Одговара Изберете : 2000-2004 ПОНТИЈАК МОНТАНА 2005 ПОНТИЈАК МОНТАНА 6 Цил 3,4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и