.

.

Влијание Крошна Нога Крошна Шатор Ѕид, САМО Ѕид, 10 ' Крошна Страничен Ѕид, Портокал

Влијание Крошна Нога Крошна Шатор Ѕид, САМО Ѕид, 10 ' Крошна Страничен Ѕид, Портокал

DEN 3506.72

Од стока
Достапно.

Ве Молиме Запомнете : ?Вашата крошна не треба да се остава без надзор бидејќи се смета за привремено засолниште! Ако има лоши временски услови, веднаш треба да ја спуштите крошната. Ние нема да бидеме одговорни ЗА какви било временски штети. НЕ Е ПОТРЕБНО СКЛОПУВАЊЕ : Брзо прицврстување за лесно поставување, едноставно закачете ги велкро ремените на нозете со крошна на правата нога, страничниот ѕид на крошна е широк 88" висок х 119".Влијание Крошна 10 ' Страничен Ѕид?Овој ѕид е совршен како заменски ѕид за вашата постоечка крошна или купете 4 за комплетно куќиште за крошна што може да се користи во повеќе конфигурации за да одговара на вашите потреби.

За производот

Купувачите избираат и