.

.

Кошмар На Улицата Брест-Постер За Ѕид За Спиење Со Иглички За Туркање, 22.375 34

Кошмар На Улицата Брест-Постер За Ѕид За Спиење Со Иглички За Туркање, 22.375 34

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Овој Тренд Меѓународен Кошмар На Брест Улица - Спиење Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Кошмар На Улицата Брест-Спиење Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД Фсц. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

За производот

Купувачите избираат и