.

.

Р Концепти Комплет За Задни Сопирачки И Ротори

Р Концепти Комплет За Задни Сопирачки И Ротори

DEN 2328.64

Од стока
Достапно.

Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. М, не е потребна модификација. Изграден имајќи ги предвид спецификациите На О. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет.

За производот

Купувачите избираат и