.

.

Njoeus Женски Врвови Обични Летни Врвови За Жени Жени Со Кратки Ракави Обична Маица Цветни Печатени V-Вратот Пуловер Блуза Блузи V Вратот Облечени Врвови За Жени На Доз

Njoeus Женски Врвови Обични Летни Врвови За Жени Жени Со Кратки Ракави Обична Маица Цветни Печатени V-Вратот Пуловер Блуза Блузи

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Стил На Вратот : Секојдневен,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина ГОЛЕМИНА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина На Бистата XL X-Голем 10 14 40 112cm/44. Натпревар : нашите секси кошули можат да се совпаднат со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.

За производот

Купувачите избираат и