.

.

Патување Колекција Жени Колина Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамен Сандали

Патување Колекција Жени Колина Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамен Сандали

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Колинската Сандала Од Колекцијата Патување ќе ве однесе низ градот додека ги одржувате нозете удобни со нивната влошка од пена од пена од 4 мм. Нивната луксузна веганска кожа, дизајн со еден бенд, стил на слајд и отворен кружен прст ќе ви ги дадат стилските квалитети што ви се потребни за да ги усогласите со секоја облека. За да биде едноставно : нивното затворање со лизгање ќе ги направи лесен чевел за фаќање и одење за да излетаат од вратата. Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

За производот

Купувачите избираат и