.

.

Бебе Антискид Чорапи Нелизгачки Божиќни Чорапи Со Костец Дебели Топли Чорапи Подарок

Бебе Антискид Чорапи Нелизгачки Божиќни Чорапи Со Костец Дебели Топли Чорапи Подарок

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Чорапите за пешачење за бебиња се лесни за амортизирање и дебели за целодневна удобност и топлина. Стил : Црвена Мечка/ Црвен Елен/ Црвен Лав/ Црвен Леб/ Црвено крило /новогодишна Елка/ Божиќен Елен/ Дедо Мраз/ Црвено Теле. Нелизгање : детските влечки и чорапи имаат силиконски рачки на дното за да спречат лизгање или паѓање на децата во просторијата. Висококвалитетен материјал : чорапите се изработени од висококвалитетен чешлан памук, кој мек и дише и нема да ја иритира нежната кожа на бебето. сосема нов и квалитетен. Топло чување : бебешки влечки и чорапи се дизајнирани да се грижат за бебешките стапала. Обезбедете топлина и удобност за вашите деца, погодни за најстудените зимски денови. Можете да го изберете како роденденски или Божиќен подарок за вашиот син или ќерка на вашиот пријател.

За производот

Купувачите избираат и