.

.

Флорида Алин Цветни Винова Лоза Бушава Област Килим, Слонова Коска Црна, 3'3 5'3

Флорида Алин Цветни Винова Лоза Бушава Област Килим, Слонова Коска Црна, 3'3 5'3

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

66% Полипропилен, 23% Јута, 7% Латекс, 2% Полиестер, 2% Памук. Сафавиех го ажурира класичниот цврст тепих со Флорида Шаг, навистина уникатна колекција на извајани дезени создадени од подигнат висок и низок куп. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

За производот

Купувачите избираат и