.

.

Моќ Стоп Задниот Акции Замена Тапан И Комплет За Чевли КОЕ15323ДК

Моќ Стоп Задниот Акции Замена Тапан И Комплет За Чевли КОЕ15323ДК

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Дневно Запирање На Напојувањето Тапанот На Возачот И Комплетите За Чевли вклучуваат комплетен сет На Тапани За Сопирање Со Врвна Еволуција, комплетен сет на чевли за сопирачки, комплет за пружини/држење и прилагодувачи (каде што е достапно). Ако ви треба брзо, лесно и достапно решение за подобро сопирање, тогаш ви треба Дневен Комплет За Сопирање на Возачот. Замена На Залиха За Напојување Дневен Тапан За Возачот И Комплет За Чевли : •комплетите за сопирање На Барабанот за Напојување се дизајнирани да ја вратат исклучителната моќ на сопирање •овие комплетни замени на сопирачките или надградби на сопирачките, имаат обложени тапани за сопирачки за максимална заштита од ' рѓа и корозија •Секундарен столб излечен за брз прекин •прецизни чевли за сопирачките за точно поставување •хардвер од нерѓосувачки челик и подмачкување на сопирачките со висока температура вклучени за инсталација без проблеми •Еволуција На З17 јаглеродни влакна Керамичките Влошки За Сопирачките Се Направени Со Формула Со Мала Прашина Потврдена Преку тестирање на возила Од Трети страни во градскиот сообраќај во лос анџелес •овој комплет има двослојни гумени шипки со Висока температура кои изолираат бучава за практично тивко сопирање •чевлите се лачно тло за Правилно Поставување •овој комплет вклучува 2 Тапани За Замена на ое, Соодветни чевли за Сопирачките, комплет за држење/пружина и комплети за прилагодување на десниот и левиот чевел Каде Што Е Достапно •одговара : 1991-2002 Сатурн С Серија;.

За производот

Купувачите избираат и