.

.

Примарни Сребрени Сребрени Обетки со Обрач обложени Со Дијаманти со Родиум

Примарни Сребрени Сребрени Обетки со Обрач обложени Со Дијаманти со Родиум

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Елегантен и шармантен, овие обетки со обрачи со тркалезни цевки се изработени од стерлинг парче. Овие обетки исечени со дијаманти имаат привлечен и убав сјај и се прицврстени со жица и спојка за да понудат соодветно и совршено држење. Овие обрачи 42х40мм се совршен начин да го истакнете вашиот ансамбл и да додадете дополнителен сјај на вашиот ден.Метална Тежина : 3,56 Грама Накит Тип : Фино Обетка Тип : Обрач Накит Финиш : Дијамант-секач : женско затворање : Седло Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 42мм х 40мм, 3мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Мексико Стерлинг Сребро, дијамант-сече, Родиум, Жица и Спојка.

За производот

Купувачите избираат и