.

.

Костим За Капење Жени Два Цветни Резервоари За Печатење Со Машки Шорцеви Контрола На Стомакот Костими За Капење Жени

Костим За Капење Жени Два Цветни Резервоари За Печатење Со Машки Шорцеви Контрола На Стомакот Костими За Капење Жени

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Специфики на предметот : Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : базен, Должина На Облека : Редовен Стил : , Каузален Пакет вклучува : 1 Костим За Капење + 1 табела за големина на багажникот за Пливање : . Големина : S Под Биста : 66cm/25.98" Половината : 66cm/25.98" : 80cm/31.50" Должина : 61cm/24.02" Панталони Должина : 24cm/9.45"Големина : M Под Биста : 70cm/27.56" Половината : 70cm/27.56" : 84cm/33.07" Должина : 62cm/24.41" должина на панталони : 25см/9.84"големина : л под биста : 74см/29.13" половината : 74см/29.13" : 88см/34.65" должина : 63см/24.80" должина на панталоните : 26см/10.24"големина : xl под биста : 78см/30.71" половината : 78см/30.71" : 92см/36.22" должина : 64см/25.20" должина на панталони : 27см/10.63"големина : ххл Под биста : 82см/32.28" половината : 82см/32.28" : 96см/37.80" должина : 65см/25.59" должина на панталоните : 28см/11.02" задоволителна услуга : сосема нов квалитет на вашиот задоволство. Ако Имате Какви Било Прашања, Можете Да Не Контактирате Навреме И Ние Ќе Одговориме Наскоро Можно. Единствена Карактеристика : Женски Костими За Капење, Спортски Костими За Капење, Мек Фронт, Уникатен И Удобен За Носење, Стиловите Можат да Создадат Чувство на Движење и само-култивирање, Можат Да Обезбедат И Удобност, Да Ви Овозможат Да Уживате Во Базенот и Плажата. Стил На Дизајн : Дводелен Костим За Капење, Еластичен И Лесен За Носење, Прави Да Изгледате Убаво, Витко И Уникатно. Облека Направена од полиестер : Костимот За Капење Е Изработен од удобен Полиестер, Супер Мек и Удобен и Можете Да Уживате Во Забавата при Пливање. Големини : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите .Нашата Големина Е Азиска Големина.

За производот

Купувачите избираат и