.

.

Флеш Мебел Херкулес Серија Пластични Преклопен Стол-Бела 650LB Тежина Капацитет Удобен Настан Стол-Лесен Преклопен Стол

Флеш Мебел Херкулес Серија Пластични Преклопен Стол-Бела 650LB Тежина Капацитет Удобен Настан Стол-Лесен Преклопен Стол

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Овој производ е дизајниран и изграден со врвни материјали кои ќе издржат тешка употреба за настани, деловни активности и домашна употреба. Дупките за Одвод на суво Помагање спречуваат излевање или дожд да се здружат на седиштето. 18 Мерач Челична Рамка и Двојни Потпорни Протези за безгрижно седење. Со различни опции за боја можете да изберете што најдобро ќе се спари со вашите потреби за настани. Набавете го нашиот камион за преклопен стол за брзо и лесно поставување и симнување. Овие столчиња за преклопување лесно ќе се гнездат за да се натрупаат 50 високо од подот и да имаат текстурирано контурирано пластично седиште за највисоко ниво на удобност и безбедност. Ова е комерцијално решение за седење на барање погодно за свадби, училишни функции, скари, ноќни игри и угостителски настани.

За производот

Купувачите избираат и