.

.

Ове Декори тампа 56-во. В во. Х Правоаголна Аголна Туш Кабина со Вртење Без Рамка Врата За Туширање Во Црно

Ове Декори тампа 56-во. В во. Х Правоаголна Аголна Туш Кабина со Вртење Без Рамка Врата За Туширање Во Црно

DEN 4799.68

Од стока
Достапно.

55 5/8 до 56 13/16 во. Ове Декори Бескрајни 56 13/16 во. Доаѓа Со преголем хардвер со врвен квалитет, комплетен Со Црна завршница и вклучува 24 инчи. Комплетот на врата за туширање без рамка на тампа има систем на шарки со фиксен панел, нудејќи изглед инспириран од индустријата што ќе го надополни секој простор.

За производот

Купувачите избираат и