.

.

Серво Управување Повратна Линија Црево Собранието Одговара изберете: 2002-РАНДЕВУ БУИК, 2001-ПОНТИЈАК АЦТЕК

Серво Управување Повратна Линија Црево Собранието Одговара изберете: 2002-РАНДЕВУ БУИК, 2001-ПОНТИЈАК АЦТЕК

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Склоповите доаѓаат во комплет со фабрички инсталирани, претходно свиткани, споени крајни фитинзи каде што е потребно.Врската на неповрзан крај е направена со обични стеги со погон на црви.Гејтс - Управувано Од Можноста Серво Волан Повратна Линија Црево Собранието Одговара Изберете : 2006-2007 БУИК РАНДЕВУ 6 Цил 3.5 Л 2004-2005 БУИК РАНДЕВУ 6 Цил 3.4 Л 2002-2003 БУИК РАНДЕВУ 6 Цил 3.3 Л 2001-2005 ПОНТИЈАК ацтек 6 Цил 3.4 Л и повеќе - додадете го вашето возило на нашата фит графичка контрола За Проверка.

За производот

Купувачите избираат и