.

.

Супер Марио Магаре Конг Дрво Куќа Експанзија Сет Градежен Игра Со Колекционерски Супер Марио Фигури Магаре Конг И Чуден Конг, Забава Роденден Подарок за 8-Годишни Д

Супер Марио Магаре Конг Дрво Куќа Експанзија Сет Градежен Игра Со Колекционерски Супер Марио Фигури Магаре Конг И Чуден Конг,

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Најдобра идеја за роденденски подарок за деца на возраст од 8 и повеќе години и секој што сака Супер Марио Брос или Магаре Конг, овој модуларен комплет се комбинира СО ДРУГИ лего супер марио играчки за играње за да се создадат неограничени уникатни нивоа.

За производот

Купувачите избираат и