.

.

Пријатели Женски И Женски Плус Џогери За Спиење

Пријатели Женски И Женски Плус Џогери За Спиење

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Овие супер удобни Пријатели Џогери За Спиење ги прикажуваат вашите омилени икони и забавен чуден принт. Лесен стил на повлекување и врвка за влечење ги прават овие екстра удобни и без напор за носење. Тие имаат супер мека ткаенина за крајниот ноќен сон. Совршен за лежење, гледање на вашиот омилен филм или кревет! Материјал : 100% Полиестер. Нега Машина перат. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Затворање : стил На влечење со еластична половина и врвка за влечење. Џебови : Два џебови на страните. Карактеристики : Allover печати. - Ен-БИ-СИ, Сите Права Се Задржани. Пријатели Спијат Џогери За Жени.

За производот

Купувачите избираат и