.

.

Муса Отворено Јадење Во Собата Со Редење Плетен Столици И Клупа, Песок Тиково, Црна, Мулти Кафеава

Муса Отворено Јадење Во Собата Со Редење Плетен Столици И Клупа, Песок Тиково, Црна, Мулти Кафеава

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Уникатен во дизајнот и зачнувањето, овој комплет за јадење на отворено ќе го претвори вашиот двор во место каде што времето е мелено и сите се гладни за добар оброк. Овој комплет доаѓа со четири плетени столови за редење и соодветна трпезариска маса и клупа, што им овозможува на сите без седиште да се притиснат за вечера додека забавата гради импулс. Вклучува : Една (1) Трпезариска Маса, Четири (4) Столици За Јадење, Една (1) Клупа. Материјал За Маса : Дрво Од Багрем. Стол Материјал : Полиетиленски Плетен. Стол Рамка Материјал : Железо. Табела Заврши : Песок Тиково. Табела Нога Заврши : Црна. Плетен Финиш : Мулти Кафеава. Рачно Изработени Детали. Потребно Е Некое Собрание. Димензии на табелата : 35,50 инчи длабок х 70,75 инчи широк х 29,75 инчи висок. Димензии на столот : 24,25 инчи длабок x 24,00 инчи широк x 32,50 инчи висок. Димензии на седиштето : 18,25 инчи длабок x 18,50 инчи широк x 16,60 инчи висок. Димензии на клупата : 14,50 инчи длабок х 63,00 инчи широк х 18,00 инчи висок.

За производот

Купувачите избираат и