.

.

Мало Богатство Бебе Девојка памучни Боди 3pk, Сонце, 18-Месеци

Мало Богатство Бебе Девојка памучни Боди 3pk, Сонце, 18-Месеци

DEN 256.00

Од стока
Достапно.

Боди со малку Богатство се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Мало Богатство Бебе Девојка Памучни Боди 3pk, Сонце е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Сетот вклучува координирани боди. Направено со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

За производот

Купувачите избираат и