.

.

Леано Алуминиум РАБ XD 5X5. Г-БЛК МИЛ, XD83629050318

Леано Алуминиум РАБ XD 5X5. Г-БЛК МИЛ, XD83629050318

DEN 2560.00

Од стока
Достапно.

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD Фрлија Алуминиум Раб XD836 20 X9 5 X5. 0 G-BLK МИЛ 18 MM, XD83629050318. XD83629050318. 5х5, 0 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

За производот

Купувачите избираат и