.

.

Добро Ткаени Медуза Каталина Модерни Ленти Сини 5'3 7'3 Внатрешен Надворешен Тепих

Добро Ткаени Медуза Каталина Модерни Ленти Сини 5'3 7'3 Внатрешен Надворешен Тепих

DEN 959.84

Од стока
Достапно.

Комбинацијата на живописни и живи, неутрални и природни бои со современи преодни обрасци Во Колекцијата Медуза носи квалитет и креативна флексибилност на внатрешните дизајни на надворешните простори. Купот со рамно ткаење од 100% полипропилен е заштитен СО УВ . Предивото е отпорно на дамки и избледување и лесно се чисти како и да се исклучи, што ја прави оваа колекција совршена за простори со голем сообраќај и во затворени простории и надвор. Рамен куп се вклопува под вратите и мебелот. Фрли слободен предиво. Ув заштитени. Карактеристики висока отпорност на тешки надворешни услови соesетиката на затворен килим. Исчистете, исчистете со правосмукалка и исплакнете килим со градинарско црево, по можност преку шина за да помогнете да се исцеди водата, темелно сушејќи пред да ја замените.

За производот

Купувачите избираат и