.

.

Перко 1104dp0blk Страничен Држач За Риболовни Прачки-Црн Полимер

Перко 1104dp0blk Страничен Држач За Риболовни Прачки-Црн Полимер

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Држач за црн полимерен риболов на перко страничен држач. Заоблени прачка држач дното. Спецификацијата вклучува ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Цевката : 1-5/8", ЦЕВКА ОД : 2", Вкупна должина : 6 " и Ширина на Заградата : 3-1/4". Црн полимер. Заоблени прачка држач дното. Лесна инсталација. Изграден со квалитетни материјали.

За производот

Купувачите избираат и