.

.

Јасно Пластични 12оз Пиво Може Стакло, Во собата на 48

Јасно Пластични 12оз Пиво Може Стакло, Во собата на 48

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Очилата за кршење на ТОСВЕР можат да донесат стил и софистицираност во секоја пригода со моментално подигнување на вашите омилени пијалоци. Изработени од само најквалитетни материјали за рециклирање, овие разноврсни тамблери наликуваат на елегантен изглед и чувство на кристал што ги прави идеална алтернатива на стаклото. Нивниот нераскинлив квалитет спречува кршење на нередот, така што можете да голткате и да се забавувате со мир на умот. Дури и нивното чување е ветре! По забавата, само блокирајте, магацинот и чувајте до следната соире. Број на модел : CN0102016. Совршен за вашата следна прослава на отворено, забава во базен, роденден соире, невестински туш и секоја пригода. 12 унци за сервирање сода, пиво, сок, вода, коктели, ладна пијалак и многу повеќе. Совршена луксузна алтернатива на стаклените и стандардните црвени чаши. 100% рециклирачки, отпорен на кршење и кристално чист. Патентирани карактеристики : мазен заоблен раб и испреплетена способност за заштеда на простор. 100% бпа-бесплатно, и направено со најквалитетен рециклиран полимер за МИЛЕНИЧИЊА. Како нежен потсетник, ве молиме рачно измијте ги само бидејќи нашиот материјал без БПА не е безбеден за миење садови. Како што е прикажано ВО POPSUGAR, Buzzfeed, Храна И Вино и Бизнис Инсајдер.

За производот

Купувачите избираат и