.

.

Жените Плус Големина Дозвола Модни Жени Печатење Долг Ракав Удобно Дише Круг-Вратот Кошула Блузи Розова

Жените Плус Големина Дозвола Модни Жени Печатење Долг Ракав Удобно Дише Круг-Вратот Кошула Блузи Розова

DEN 399.52

Од стока
Достапно.

Модните Жени Печатат Долги Ракави Удобни Врвови За Кошули Со Кружен Врат Што Дишаткарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатење,Секојдневна Маица,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Долг Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн, секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Есенски Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : Кружен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Блуза : XL Големина : X-Голем САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09" Ракав : 47.5 См/18.70" Должина : 69см/27.17" Блузи Кошули За Жени. блузи за жени дозвола. кошули за жени. женски кошули блузи.

За производот

Купувачите избираат и