.

.

Флолео Женски Долги Панталони Клиренс Fall Лето Жени Плус Големина Сјајна Светка Тенки Хеланки Панталони Дами Секси Клубови Панталони Зделки

Флолео Женски Долги Панталони Клиренс Fall Лето Жени Плус Големина Сјајна Светка Тенки Хеланки Панталони Дами Секси Клубови

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

КАРАКТЕРИСТИКА : Јога Панталони Жените Со Џебови, широки широки панталони за нозе се лесни и дишат, истовремено создавајќи разноврсен стил на течни панталони, а обичните панталони со висок струк за жени,може да се преклопат во пижами со низок струк панталони, или како начин за прилагодување на должината на нозете на панталоните.9 " МАТЕРИЈАЛ : Женски Панталони Секојдневен Еластичен Појас, изработен од полиестер и спандекс, удобен и пријателски за кожата, совршен еластичен, толку мек за кожата и лесен. ПОВОД : Панталони За Жени Со Висок Струк, трендовски комбинирајте со секојдневен спортски и дневен стил, можете да ги облечете со исечен врв кога купувате,излегувате, работите или околу куќата. Оваа нова верзија дами пот панталони се исто така совршени како постпартални панталони за мајчинство, пробајте го и добијте ја вашата нова омилена.Жени Плус Големина Сјајна Светка Тенки Хеланки Панталони Дами Секси Клубови Панталони ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. ДИЗАЈН : Широки Панталони За Нозе За Жени Облечени, висок струк, два странични џебови, лабаво вклопување, уникатен широк појас со слатки детали за странично бришење, многу поудобен на половината, пространи опуштени дамски панталони. Size Waist Hip Length S60cm/23.

За производот

Купувачите избираат и