.

.

Нерѓосувачки Челик Сребрен Тон Класичен Еврејската Ѕвезда На Дејвид Машки Момчиња Приврзок Ѓердан

Нерѓосувачки Челик Сребрен Тон Класичен Еврејската Ѕвезда На Дејвид Машки Момчиња Приврзок Ѓердан

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Модел Бр. АБ941А накитот од нерѓосувачки челик е совршен подарок. Овој ѓердан е изработен од издржлив, високо полиран 100% нерѓосувачки челик. Дајте му го на саканата личност или почестете се за трендовски стил. Ѓерданот содржи класична Ѕвезда со сребрен Тон со шарм во форма На Давид. Издржливиот топчест синџир со сребрен тон е долг 24.00 и има конекторски тип на затворач што овозможува безбедно заклучување на накитот околу вратот. Покажете ја вашата верска посветеност и изгледајте и чувствувајте се одлично со овој дизајнерски ѓердан! Материјал : Димензии На Приврзоци од Не ' рѓосувачки Челик : 1,50 во х 1,05 Во Должина На Синџир : 24,00 Во Потекло : Увезен Нерѓосувачки Челик Сребрен Тон Класична Еврејска Ѕвезда На Ѓердан За Приврзоци За Момчиња На Дејвид.

За производот

Купувачите избираат и