.

.

Уксел Тој Мијалник Само Дупчење Завртки, # 1-1 2 Нерѓосувачки Челик Лим Завртка Пакет

Уксел Тој Мијалник Само Дупчење Завртки, 1-1 2 Нерѓосувачки Челик Лим Завртка Пакет

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Uxcell Хексадецимален Мијалник Само Дупчење Завртки, #12 x 1-1/2 "410 Нерѓосувачки Челик Лим Завртка 25 Пакет Изработени од 410 нерѓосувачки челик со завршна обработка на оцрнување, има поголема цврстина, отпорност на корозија и отпорност на' рѓа и обезбедува цврсто прицврстување во затворени простории и на отворено.Завртките за само-дупчење можат добро да дупчат во лимот и другите површини. Конецот може да го намали отпорот при навртување и да спречи пукање.Широко се користи во различни индустрии како што се производство, градежништво, инженерство и монтажа. Материјал : 410 Нерѓосувачки Челик. Заврши : Поцрнување. Големина На конец : #12 х 1-1/2". Големина На Главата на Завртката : 12 х 5мм / 0,47 "х 0,2" (Д*Т). Ширина на шестоаголник : 8мм / 0,31". Содржина на пакетот : 25 парчиња Х Шестоаголна Мијалник Само Дупчење Завртки.

За производот

Купувачите избираат и