.

.

Возрасни Социјални Риби-танцување Дуксер Екипажот

Возрасни Социјални Риби-танцување Дуксер Екипажот

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Возрасни Социјални Риби-танцување Дуксер Екипажот. 8.0 мл., 50/50 памук/полиестер. Беспрекорно тело со поставени ракави. 1х1 ребро јака, манжетни и појас со спандекс. Двојна игла зашиена на стрес-точки. Скриени шевови на манжетни. Возрасни Социјални Риби-танцување Дуксер Екипажот.

За производот

Купувачите избираат и