.

.

Тешки Шатор Влоговите Сидро Церада Штипки Крошна Нокти Отворено Градина

Тешки Шатор Влоговите Сидро Церада Штипки Крошна Нокти Отворено Градина

DEN 361.44

Од стока
Достапно.

Опис : Изработен од тежок челик, задебелен, висока јачина, стабилен стисок и лесен.Нелизгачка кука за прицврстување на јаже, Спречува паѓање на јажето за ветер.Остриот дизајн на главата го олеснува возењето на влогот во земјата, а исто така можете лесно да го извлечете со користење на дупката и куката на врвот.Овие шаторски шила ќе држат силни ветрови. Одлично за безбедно закотвување шатори, настрешници, дворни/градинарски конструкции или пејзажни украси.Совршен за кампување и ранци на отворено.Спецификација : Материјал : Челик Боја : Црн Пакет Вклучува : 4 Парчиња Шатор Влоговите Забелешка : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.2. Ве молиме дозволете 1-3мм разлики поради рачно мерење. Изработен од тежок челик, задебелен, висока јачина, стабилен стисок и лесен. Нелизгачка кука за прицврстување на јаже, Спречува паѓање на јажето за ветер. Остриот дизајн на главата го олеснува возењето на влогот во земјата, а исто така можете лесно да го извлечете со користење на дупката и куката на врвот. Овие шаторски шила ќе држат силни ветрови. Одлично за безбедно закотвување шатори, настрешници, дворни/градинарски конструкции или пејзажни украси. Совршен за кампување и ранци на отворено.

За производот

Купувачите избираат и