.

.

Викинг Вегвисир Врежана Премиум Стп Кожа Рака Оклоп Со Келтски Јазли Бои Ларп Средновековна Косплеј Кожа Загради

Викинг Вегвисир Врежана Премиум Стп Кожа Рака Оклоп Со Келтски Јазли Бои Ларп Средновековна Косплеј Кожа Загради

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Дојдете и придружете се на карневалот Со викиншките Воини, тој е многу погоден ЗА ларп, ренесансна вечер, косплеј, забава, ноќта на вештерките, сценска игра и други сцени, носењето ќе ве натера да ја почувствувате страста и дивината на Викинзите. Таа користи напреден стп материјал, кој е повеќе еколошки. Ако сакате повеќе информации за производот, ве молиме следете не многу се надеваме дека секој клиент може да ги купи производите што ги сака и да има добро искуство во купување работиме напорно за да го натераме да сфати, придаваме големо значење на квалитетот на производот имаме професионален тим за проверка на сите производи. Комбинацијата на овие два симболи значи дека каде и да ве води на вистинскиот пат, Келтскиот јазол е вечно присуство што продолжува и продолжува. Купете со доверба Ако има некаков проблем со производот, ве молиме контактирајте не навреме, ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем 90-дневна гаранција за враќање на парите без ризик, за да не мора да се грижите за ништо по купувањето ве Молиме обрнете внимание на големината на производот кога купувате За Пакување На Производот 1x прекрасно парче кожна нараквица ЛАРП Косплеј Секој производ доаѓа во убава торба за подароци тоа е совршен подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели Изненадете Ги На Божиќ, Ноќта На Вештерките, Денот На Вљубените, денот на благодарноста, годишнини и повеќе за материјалите нашиот материјал користи висококвалитетен стп кожен материјал изшкуркајте го со висок лак & изгледа добро носењето долго време нема да направи да се чувствувате непријатно За одржувањето на накитот многу е важно Да Изберете ПАРЧЕ НАКИТ ШТО може Да Ве Направи Повеќе Комплименти ќе ве направи Помажествени ќе ве направи Попривлечни ќе ви донесе повеќе комплименти во сценската претстава, Драма, Косплеј, Коктел Забава, ноќта на вештерките, имајте викиншки баш! Повеќе викиншки додатоци и облека, добредојдовте да изберете Вегвисир е знак што го означува патот, обично се користи за да им помогне На Викинзите да ја пронајдат вистинската насока, Трикетра може да ги претставува трите царства на небото, пеколот и земјата.

За производот

Купувачите избираат и