.

.

Патување Колекција Жени Рија Формирана Нога Прашка Назад Сандала

Патување Колекција Жени Рија Формирана Нога Прашка Назад Сандала

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Сандалата на платформата Рија од Колекцијата Патување може да додаде ретро реалност на секој летен изглед. Овој стил ви ги нуди сите стилски квалитети што треба да ги земате од пригода во прилика со нивната двобојна луксузна веганска кожа, дизајн со двојна лента, ремен за прашка, формирана подножје, отворен кружен прст и флексибилен надворешен ѓон. Со ваква удобност и стил, сигурно ќе ги носите цела сезона. Висина на петицата : 1-инч. Тип На Пета : Платформа . Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

За производот

Купувачите избираат и