.

.

Трговска марка ликовна уметност „Амигос“ платно уметност од Лусија Хеферна

Трговска марка ликовна уметност „Амигос“ платно уметност од Лусија Хеферна

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Уметник : Лусија Хефернасубјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има три кафени кучиња во центарот на белата сцена. Истакнати бои : Бела, тен, кафеава, црна, црвена боја која ја опфаќа работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи во светот, нашата линија на современи публикации нуди наирен избор на високо квалитетни, оригинални слики што можат во голема мерка да ја подобрат вашата линија на производи или проекти . За малопродажба, нашата комбинација на современи ликовни уметнички слики измешана со нашиот широк избор на забавни новински слики и постери за најпродавани производи, создава неодолива мешавина на производи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Три кафеави кучиња во центарот на белата сцена.

За производот

Купувачите избираат и