.

.

Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрена тениска нараквица, 7

Карат Т.В. Дијамант Стерлинг Сребрена тениска нараквица, 7

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Овој Miabella 1/2 Carat T.W. Дијамант Стерлинг Сребрена тениска нараквица е едноставно божествена. Се одликува со квадратни облик, сложено детални врски изработени со бели дијаманти. Оваа тениска нараквица со дијаманти со еден ред е направена и во високо полиран сребро сребро. Секоја врска има карактеристична шема на рафал, со брилијантен, тркалезен, дијамантски центар за дијаманти поставувани. Тениската нараквица 7 "е завршена со затворач за кутии со единечна брава. Ова елегантно парче е идеално за додавање посебен допир на скоро повеќето ансамбл и убаво ќе се спари со кое било друго сребро, дијамант или накит од бело злато. да се носи како акцент парче или спарено со слични нараквици за вистински изглед на изложба.

За производот

Купувачите избираат и