.

.

Стент Термостат Вода Излез Собранието Одговара изберете: 2006 - ФОРД ФУЗИЈА, 2003-ФОРД ФОКУС

Стент Термостат Вода Излез Собранието Одговара изберете: 2006 - ФОРД ФУЗИЈА, 2003-ФОРД ФОКУС

DEN 2503.68

Од стока
Достапно.

Вода излез термостат домување изработени од издржлив материјал за долготраен живот. Термостатот е интегриран во собранието на домување, поедноставување на инсталацијата. Стант 48672 Термостат/Склоп На Излез На Вода Одговара Избери : 2010-2014 ФОРД ФУЗИЈА 4 Цил 2.5 Л 2005-2011 ФОРД ФОКУС 4 Цил 2 Л 2009-2014 ФОРД БЕГСТВО 4 Цил 2.5 Л 2006-2009 ФОРД ФУЗИЈА 4 Цил 2.3 Л 2001-2011 ФОРД РЕНЏЕР 4 Цил 2.3 л 2005-2007 Форд Бегство 4 Цил 2.3 л 2010-2011 МЕРКУР МИЛАН 4 Цил 2.5 Л 2003-2004 форд фокус 4 Цил 2.3 Л 2009-2011 Меркур Маринер 4 ЦИЛ 2.5 Л 2006-2009 Меркур Милан 4 ЦИЛ 2.3 Л 2011-2012 Линколн мкз 4 цил 2,5 Л 2001-2003,2007-2009 мазда б2300 4 Цил 2,3 Л 2006 МЕРКУР МАРИНЕР 4 Цил 2,3 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за ДА ПРОВЕРИТЕ.

За производот

Купувачите избираат и