.

.

Сребрени фармерки копродукции Co. Women'sенски плус големина Бритт со низок пораст Капри за половината со 12-24

Сребрени фармерки копродукции Co. Women'sенски плус големина Бритт со низок пораст Капри за половината со 12-24

DEN 622.40

Од стока
Достапно.

Сребрени фармерки копродукции Britt Low Rise Capri Plus Size - Нашата сакана Curvy Fit сега е достапна во низок пораст. Запознајте го Брит, дизајниран со истата совршено контурирана лента за половината како Суки за нула што се одвива досега. Неговиот низок пораст обезбедува покриеност додека совршено поставените џебови на грбот го ласкаат задниот дел. Завршено со леснотија во колкот и бутот за да ги прегрнете кривините. Капри со средно миење на индиго. Тексас за истегнување на електрична енергија со најголем дел од истегнување и закрепнување. 10,5 '' низок пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 16 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 14 и 23,5 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9 '', биста 41 '', колк 43 '', половината 33 ''.

За производот

Купувачите избираат и