.

.

Универзитет во Западен Кентаки 8,5 11 Тасел Бо и Диплома рамка

Универзитет во Западен Кентаки 8,5 11 Тасел Бо и Диплома рамка

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Нашата рамка за диплома Tassel ви овозможува да го прикажете вашиот училишен тасел во специјално отворање на сенка, заедно со вашата диплома. Petite Mahogany Frame има висок лак за лаки со злато. Matboard е врежана со името на вашето училиште го прикажува печатот на училиштето. Може да се направи обичај за да одговара на која било диплома. Универзитет во Западен Кентаки 8,5 "x 11" Тасел кутија и рамка за диплома : Официјално лиценциран колегиумски производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

За производот

Купувачите избираат и