.

.

Едноставно Дејзи плоштад пролетна градина полиестер во затворен затворен перница, дафодил жолта котила 1

Едноставно Дејзи плоштад пролетна градина полиестер во затворен затворен перница, дафодил жолта котила 1

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Разубавете го вашиот дом со едноставно маргаритка 18 "x 18 " дафодил жолта пролетна градина акцент перница од нашата колекција на цвеќиња. Оваа перница ќе ја додаде радоста и бојата на вашиот кревет, троседот или фотелјата што ја баравте! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мек вртено полиестер. Плоштад. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

За производот

Купувачите избираат и