.

.

Едноставно Дејзи 16 16 Полето на дрвјата во затворен полиестер на отворено, фрлање перница, Сиена

Едноставно Дејзи 16 16 Полето на дрвјата во затворен полиестер на отворено, фрлање перница, Сиена

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Променете го вашиот домашен декор за сезоната на есен со Simply Daisy 16 "x 16 " Sienna/Taupe Field of Trees Indoor/Outdoor Pillow од нашата колекција Flipping For Fall. Оваа затворена/надворешна перница ќе ја додаде земјната естетика на вашиот трем, палуба или внатрешен двор што сте го барале! Топлите тонови на оваа колекција ќе ве обвиткаат и ќе ве воодушеват во текот на целата сезона. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно.

За производот

Купувачите избираат и