.

.

Креативно конвертирање на разновидни бои за дипломирање на доцни партии

Креативно конвертирање на разновидни бои за дипломирање на доцни партии

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Креативно конвертирање на секој жолт матурски балон украси комплет содржи : 2 црни матурски капачиња миларни балони (16 "x 22,5 "), 15 црни латекс балони (12 "), 15 училишни автобуси жолти латекс балони (12 "), 1 црна Streamer (81 ') и 1 училишен автобус жолт стример (81'). Без разлика дали вашата забава за дипломирање е внатре или во задниот двор, комплетот за украси со жолти дипломирани балони е таму за да ви помогне да го покажете вашиот училишен дух. Комплетот ги има сите украси потребни за да фрли одлична забава за дипломирање. На забавата се карактеризираат балони и стримичари со жолта и црна тема. Вашата прослава за дипломирање ќе биде пресек со помош од овој комплет! Креативно конвертирање на 34 парчиња комплет за украси со жолти дипломирани балони. Комплетот ги снабдува сите потребни украси за одлична забава. Комплетот вклучува балони, струјници и транспаренти.

За производот

Купувачите избираат и