.

.

Оригиналите на Лагуна Оригинали мажите со песок пиперки пливање стебла

Оригиналите на Лагуна Оригинали мажите со песок пиперки пливање стебла

DEN 287.84

Од стока
Достапно.

Дизајнирани со удобност и стил на ум, овие табли од Лагуна се чекор напред од вашата просечна облека за капење со лагер за удобна мрежа и удобни странични џебови. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување, седи на половината, дополнителна просторија преку седиштето 7,5”. Затворање : Еластична половината. Ockебови : Две странични џебови, страничен карго џеб со кука и лента за јамка. Карактеристики : Порака за удобност, странични ленти, UV 50+ заштита. Стимки за пливање за мажи Лагуна.

За производот

Купувачите избираат и